Alanya Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma

Hemen Ara 05050420707 whatsapp 05050420707

Alanya kanalizasyon tıkanıklığı kanal açma

İrtibat numaralarımız;
Sabit telefon: 02425119818
Cep telefon: 05050420707

Kötü kokular ve kötü kokan giderler muhtemel bir kanalizasyon tıkanıklığının habercisidir. Tıkanıklık eğer gider borularınızda değilse sorun tam anlamıyla kanalizasyon tıkanıklığıdır. Bunun en temel sebepleri ise kapasite fazlalılığı ve uzun süre hareketsizlik olabilir.

 Bazı zamanlar da ise az su kullanımından kaynaklı tıkanmalar yaşanabiliyor. Kanalizasyon atıkları doğru zamanda hapsolarak doğru muamele görmezlerse sonunda birikerek kötü koku yaymaya başlar. Bu gibi durumlarda acilen ustanıza haber vermekte fayda var.

Atık birikiminin tıkanmaya neden olduğu kanalizasyonlar da, doğru uygulama yapılarak hatlarda parçalanmaya, çatlaklıklara meydan vermeyen bir çalışma yapmak gereklidir. Geleneksel kanalizasyonlar sıklıkla tıkanma sorunlarının yaşandığı modellerdir. Dolayısıyla başlangıçtan itibaren sıhhi tesisat ve yan kolu olan işlerde profesyonel ekiplerle çalışmak oldukça önemli.

 Alanya bölgesinde kanalizasyon tıkanıklığı konularında uzman ekibi ile Uysal Yapı, haftanın her günü her saatte ulaşabileceğiniz bir hizmet sunuyor. Kanalizasyon tıkanıklığına ilk müdahale amatörce yapılırsa, işin içinden çıkılmaz bir durum gelişebiliyor. Bu nedenle hem teknolojik ekipman hem de bilgi birikimi olan ustalar tercih edilmelidir.

 Kanalizasyon, başlı başına zemin altı bir çalışma olduğundan tesisatın bloke olan kısmının tam noktasal tespitini yaparak işe başlamak gerekir. Hemen ardından tıkanan bölümün tazyikli su ile mi yoksa farklı bir çalışma ile mi giderileceğinin incelenmesi doğru olur.

Doğru tespit yapılmadan uygulanan açma yöntemi tesisatta çatlağa neden olabileceğinden tıkanıklık sorunu giderilse bile kötü koku devam edecektir. Uysal Yapı; Alanya, Mahmutlar, Manavgat ve Avsallar başta olmak üzere bölgede kanalizasyon tıkanıklığı açma konularında bir telefon kadar yakınınızda.